Důkaz místo slibů - proměny Transformerů 1

Důkaz místo slibů - proměny Transformerů 1

Co nejlépe funguje? Přece důkaz místo slibů. A kurzem Transformers42 už prošly desetitisíce lidí, tak proč se čas od času nepochlubit výsledky? tady je malá ochutnávka z nejčerstvějších doporučení našich účastníků, o které se podělili v naší FB skupině.

Lenka

Začala jsem cvičit s Kubou 1.4.2018, fyzička byla 00nic, měla jsem nadváhu a myslela jen na otěhotnění, které se úplně nedařilo. Zvolila jsem redukci, váha šla o 8kg za první téčka dolu, kondička se zvýšila, nálada byla mnohem lepší a hlavně jsem se naučila úžasně vařit samé dobroty a ke všemu jsem do měsíce otěhotněla. Měla jsem 3 tečka v roce 2018 a teď jsem začala znovu cvičit po dvou dětech, protože vím, že tento kurz prostě 100% funguje. Teď mám za sebou 1 a 1/2 téček a určitě pokračuju dál, protože ten nával energie a odreagování od dětí je prostě úžasný! Tím že cvičím , jsem více v pohodě a tím že se snažím pravidelně jíst, nejsem nervózní a vzteklá a poznává to manžel i děti, když s dětma na zádech vyběhnu kopec s krosnou a kočárem. Tento kurz je úžasný a jestli chcete změnit život k lepšímu, je to ta pravá investice. Díky Jakub Jacob Bumbaclatt za to co děláš. Děláš to moc dobře.

Adam

Jak to celé začalo a jaký byl průběh? 

Chtěl jsem něco shodit a přemýšlel jsem nad nějakou očistnou kůrou. Až jsem narazil na T-éčka den předtím, než měli začínat a tak jsem do toho šel. Jelikož jsem cvičil trochu vždy, tak to úplný masakr nebyl, ale co se týče stravy tak tam jsem udělal obrovský krok. A vlastně to probíhalo celkem hladce, protože cvičení skvělý, jídlo skvělý, co víc si přát. Teď jedu druhý Téčka a budu pokračovat.

Co všechno se po Transformers42 změnilo? 

Změnil se mi životní styl. A cítím se fakt báječně.

Co bys řekl ostatním, kteří váhají nebo se bojí?

Ať neváhají ani minutu. Není to jen o zhubnutí pár kil (to je jen bonus).

Patrik

Jak to celé začalo a jaký byl průběh?

To jednou takhle na hudebním táboře...néé začalo to vlastně tenkrát, když jsem se po celkem dost dlouhé době postavil na váhu a zjistil jsem, že jsem po skoro roce corona období a bez nějakého většího pohybu, přibral skoro 30 kilo. Ten šok mi otevřel oči a začal jsem se za sebe stydět, najednou růžové brýle zmizely. Už to nebylo přemýšlení, vždyť to zase není tak špatné, ale - ty krávo, kam jsem se to dostal!!! Fakt není silnější motivace než se sám za sebe stydět.

Tak nějak jsem registroval na internetu spoiler do TR42, tak jsem si řekl, za to nic nedám, měsíc to zkusím a šel jsem do toho. První Tčka byly fakt krušné, co se týče vaření, nebyl jsem zvyklý denně vařit a trávit, hlavně na začátku, 4 hodiny v kuchyni (teď už max 2 hoďky, někdy ani to ne :-)) Odměnou pro mě bylo cvičení, celý život jsem aktivně sportoval, tak po celkem krátké době si tělo rozpomnělo a i přes velkou nadváhu jsem cvičení zvládal celkem bez problému.

Co všechno se po Transformers42 změnilo?

Změnil se mi život od základů, přestala mě bolet záda, nabral jsem zpět ztracenou fyzičku a srovnal jsem výkyvy nálad, a hlavně, postupně jsem se se zase sám v sobě našel a vrátil jsem si sebevědomí. :) Začal jsem zase aktivně žít, našel jsem si čas na spoustu věcí, kde jsem se vymlouval, že ten čas není....kecy, kecy, kecy. :)

Co bys řekl ostatním, kteří váhají nebo se bojí?

Všem bych řekl, teda spíš papouškoval Kubova slova. Jakýkoliv pohyb je lepší než žádný pohyb a doplnil to něčím originálním...samo se to neudělá. :)  Kuba ukazuje dobrou cestu, k velmi dobrému úspěchu, ale každý musí chtít sám za sebe, to že něco udělám protože musím mě nikam neposune. Základem je hlava, to je ten motor pro tělo. Osobně mě, kromě již zmíněného výše, motivuje i sám Jakub, je to správnej cápek a showman a bez něj by to bylo poloviční, a je ho projev, to je prostě svět. :) No a aktuálně od ledna krásných -22 kg a ještě nekončíme!

#30A30